WW5JT3K30
Power management8 TerminationsVoltage supervisor IC
Manufacturer No:
WW5JT3K30
Datasheet:
WW5JT3K30
Description:
RES 3.3K OHM 5W 5% AXIAL
Tolerance
±5%
Temperature Coefficient
±20ppm/°C
Resistance
3.3 kOhms
Power (Watts)
5W
Package / Case
Size / Dimension
0.312" Dia x 0.875" L (7.92mm x 22.23mm)
Operating Temperature
-55°C ~ 350°C