WW3JTR330
Power management8 TerminationsVoltage supervisor IC
Manufacturer No:
WW3JTR330
Datasheet:
WW3JTR330
Description:
RES 0.33 OHM 3W 5% AXIAL
Product Attribute
Operating Temperature
-55°C ~ 350°C
Features
Moisture Resistant
Number of Terminations
2
Packaging
Tape & Reel (TR)
Supplier Device Package
Axial
Tolerance
±5%
Temperature Coefficient
±90ppm/°C
Resistance
330 mOhms
Power (Watts)
3W
Package / Case
Size / Dimension
0.187" Dia x 0.560" L (4.75mm x 14.22mm)