WW12FT412R
Power management8 TerminationsVoltage supervisor IC
Manufacturer No:
WW12FT412R
Datasheet:
WW12FT412R
Description:
RES 412 OHM 0.4W 1% AXIAL
Packaging
Tape & Reel (TR)
Tolerance
±1%
Temperature Coefficient
±20ppm/°C
Resistance
412 Ohms
Power (Watts)
0.4W
Package / Case
Size / Dimension
0.110" Dia x 0.312" L (2.79mm x 7.92mm)
Operating Temperature
-55°C ~ 350°C