WW12FT3R09
Power management8 TerminationsVoltage supervisor IC
Manufacturer No:
WW12FT3R09
Datasheet:
WW12FT3R09
Description:
RES 3.09 OHM 0.4W 1% AXIAL
Product Attribute
Size / Dimension
0.110" Dia x 0.312" L (2.79mm x 7.92mm)
Operating Temperature
-55°C ~ 350°C
Tolerance
±1%
Temperature Coefficient
±50ppm/°C
Resistance
3.09 Ohms
Power (Watts)
0.4W