RNMF12FAD3M32
Power management8 TerminationsVoltage supervisor IC
Manufacturer No:
RNMF12FAD3M32
Manufacture:
Stackpole Electronics, Inc.
Package:
Axial
Datasheet:
RNMF12FAD3M32
Description:
RES 3.32M OHM 1/2W 1% AXIAL
Active
Failure Rate
Power (Watts)
0.5W, 1/2W
Package / Case
Axial
Size / Dimension
0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
Height - Seated (Max)
Series
RNMF
Operating Temperature
-55°C ~ 155°C
Features
Flame Retardant Coating, Safety
Number of Terminations
2
Packaging
Tape & Box (TB)
Supplier Device Package
Tolerance
±1%
Temperature Coefficient
±100ppm/°C
Resistance
3.32 MOhms