RNF14GTD3M30
Power management8 TerminationsVoltage supervisor IC
Manufacturer No:
RNF14GTD3M30
Datasheet:
RNF14GTD3M30
Description:
RES 3.3M OHM 1/4W 2% AXIAL
Product Attribute
Power (Watts)
0.25W, 1/4W
Package / Case
Axial
Size / Dimension
0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
Operating Temperature
-55°C ~ 155°C
Features
Flame Retardant Coating, Safety
Number of Terminations
2
Tolerance
±2%
Temperature Coefficient
±100ppm/°C
Resistance
3.3 MOhms