RNF14FTD8M25
Power management8 TerminationsVoltage supervisor IC
Manufacturer No:
RNF14FTD8M25
Datasheet:
RNF14FTD8M25
Description:
RES 8.25M OHM 1/4W 1% AXIAL
Operating Temperature
-55°C ~ 155°C
Tolerance
±1%
Temperature Coefficient
±100ppm/°C
Resistance
8.25 MOhms
Composition
Metal Film
Part Status
Power (Watts)
0.25W, 1/4W
Package / Case
Size / Dimension
0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)