RNF14FTD7M15
Power management8 TerminationsVoltage supervisor IC
Manufacturer No:
RNF14FTD7M15
Datasheet:
RNF14FTD7M15
Description:
RES 7.15M OHM 1/4W 1% AXIAL
Operating Temperature
-55°C ~ 155°C
Packaging
Tape & Reel (TR)
Tolerance
±1%
Temperature Coefficient
±100ppm/°C
Resistance
7.15 MOhms
Power (Watts)
0.25W, 1/4W
Package / Case
Size / Dimension
0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)