RNF14FAD7M68
Power management8 TerminationsVoltage supervisor IC
Manufacturer No:
RNF14FAD7M68
Datasheet:
RNF14FAD7M68
Description:
RES 7.68M OHM 1/4W 1% AXIAL
Operating Temperature
-55°C ~ 155°C
Packaging
Tape & Box (TB)
Tolerance
±1%
Temperature Coefficient
±100ppm/°C
Resistance
7.68 MOhms
Power (Watts)
0.25W, 1/4W
Package / Case
Size / Dimension
0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)