RNF12FTD4K32
Power management8 TerminationsVoltage supervisor IC
Manufacturer No:
RNF12FTD4K32
Datasheet:
RNF12FTD4K32
Description:
RES 4.32K OHM 1/2W 1% AXIAL
Product Attribute
Power (Watts)
0.5W, 1/2W
Size / Dimension
0.108" Dia x 0.344" L (2.75mm x 8.75mm)
Height - Seated (Max)
Operating Temperature
-55°C ~ 155°C
Tolerance
±1%
Temperature Coefficient
±100ppm/°C
Resistance
4.32 kOhms