RNF12FAD34R8
Power management8 TerminationsVoltage supervisor IC
Manufacturer No:
RNF12FAD34R8
Datasheet:
RNF12FAD34R8
Description:
RES 34.8 OHM 1/2W 1% AXIAL
Product Attribute
Power (Watts)
0.5W, 1/2W
Size / Dimension
0.108" Dia x 0.344" L (2.75mm x 8.75mm)
Height - Seated (Max)
Operating Temperature
-55°C ~ 155°C
Packaging
Tape & Box (TB)
Supplier Device Package
Tolerance
±1%
Temperature Coefficient
±100ppm/°C
Resistance
34.8 Ohms