MPC860TVR50D4R2
Power management8 TerminationsVoltage supervisor IC
Manufacturer No:
MPC860TVR50D4R2
Datasheet:
MPC860TVR50D4R2
Description:
IC MPU MPC8XX 50MHZ 357BGA
Product Attribute
Base Part Number
MPC860
Speed
50MHz
Operating Temperature
0°C ~ 95°C (TA)
Packaging
Tape & Reel (TR)
Part Status
Not For New Designs
Voltage - I/O
3.3V