MC7448VU1250ND
Power management8 TerminationsVoltage supervisor IC
Manufacturer No:
MC7448VU1250ND
Package:
360-CBGA, FCCBGA
Datasheet:
MC7448VU1250ND
Description:
IC MPU MPC74XX 1.25GHZ 360FCCBGA
Product Attribute
RAM Controllers
Base Part Number
MC7448
Speed
1.25GHz
Operating Temperature
0°C ~ 105°C (TA)
Packaging
Tray
Supplier Device Package
360-FCCBGA (25x25)
Part Status
Active
Voltage - I/O
1.5V, 1.8V, 2.5V