MC7447AHX1333LB
Power management8 TerminationsVoltage supervisor IC
Manufacturer No:
MC7447AHX1333LB
Package:
360-BCBGA, FCCBGA
Datasheet:
MC7447AHX1333LB
Description:
APOLLO7PMRV1.11.3V105C
Product Attribute
Voltage - I/O
1.8V, 2.5V
Core Processor
PowerPC G4
Package / Case
360-BCBGA, FCCBGA
RAM Controllers
Co-Processors/DSP
Multimedia; SIMD
USB
Security Features
SATA
Additional Interfaces
Speed
1.333GHz
Operating Temperature
0°C ~ 105°C