MC68EN360CZQ25L
Power management8 TerminationsVoltage supervisor IC
Manufacturer No:
MC68EN360CZQ25L
Datasheet:
MC68EN360CZQ25L
Description:
IC MPU M683XX 25MHZ 357BGA
Voltage - I/O
5.0V
Display & Interface Controllers
Core Processor
CPU32+
Package / Case
357-BBGA
RAM Controllers
DRAM
Base Part Number
MC68EN360
Speed
25MHz
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C (TA)