MC68EN360CVR25L
Power management8 TerminationsVoltage supervisor IC
Manufacturer No:
MC68EN360CVR25L
Package:
357-BBGA
Datasheet:
MC68EN360CVR25L
Description:
IC MPU M683XX 25MHZ 357BGA
Product Attribute
Speed
25MHz
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C (TA)
Packaging
Tray
Supplier Device Package
357-PBGA (25x25)
Voltage - I/O
5.0V