MC68360ZQ25VL
Power management8 TerminationsVoltage supervisor IC
Manufacturer No:
MC68360ZQ25VL
Package:
357-BBGA
Datasheet:
MC68360ZQ25VL
Description:
IC MPU M683XX 25MHZ 357BGA
Product Attribute
Speed
25MHz
Operating Temperature
0°C ~ 70°C (TA)
Supplier Device Package
357-PBGA (25x25)
Voltage - I/O
3.3V