TS68C000VR12A
Power management8 TerminationsVoltage supervisor IC
Manufacturer No:
TS68C000VR12A
Package:
68-CPGA
Datasheet:
TS68C000VR12A
Description:
IC MPU 68000 12MHZ 68CPGA
Product Attribute
RAM Controllers
Base Part Number
TS68C000
USB
Co-Processors/DSP
SATA
Security Features
Speed
12MHz
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C (TC)
Packaging
Tray
Supplier Device Package
68-CPGA (26.92x26.92)
Voltage - I/O
5.0V