TS68C000VR10A
Power management8 TerminationsVoltage supervisor IC
Manufacturer No:
TS68C000VR10A
Package:
68-CPGA
Datasheet:
TS68C000VR10A
Description:
IC MPU 68000 10MHZ 68CPGA
Product Attribute
Speed
10MHz
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C (TC)
Packaging
Tray
Supplier Device Package
68-CPGA (26.92x26.92)
Voltage - I/O
5.0V