TS68040VR25A
Power management8 TerminationsVoltage supervisor IC
Manufacturer No:
TS68040VR25A
Package:
179-PGA
Datasheet:
TS68040VR25A
Description:
IC MPU 68000 25MHZ 179PGA
Product Attribute
RAM Controllers
Base Part Number
TS68040
USB
Co-Processors/DSP
SATA
Security Features
Speed
25MHz
Operating Temperature
-40°C ~ 110°C (TC)
Supplier Device Package
179-PGA (47.24x47.24)
Voltage - I/O
5.0V