TS68040MF25A
Power management8 TerminationsVoltage supervisor IC
Manufacturer No:
TS68040MF25A
Package:
196-BCQFP
Datasheet:
TS68040MF25A
Description:
IC MPU 68000 25MHZ 196CQFP
Product Attribute
RAM Controllers
Base Part Number
TS68040
USB
Co-Processors/DSP
SATA
Security Features
Speed
25MHz
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C (TC)
Supplier Device Package
196-CQFP (34x34)
Voltage - I/O
5.0V