TS68020VR1-20
Power management8 TerminationsVoltage supervisor IC
Manufacturer No:
TS68020VR1-20
Package:
114-BCPGA
Datasheet:
TS68020VR1-20
Description:
IC MPU 68000 20MHZ 114PGA
Product Attribute
Speed
20MHz
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C (TC)
Supplier Device Package
114-CPGA (34.54x34.54)
Voltage - I/O
5.0V