TS68020MR25
Power management8 TerminationsVoltage supervisor IC
Manufacturer No:
TS68020MR25
Package:
114-BCPGA
Datasheet:
TS68020MR25
Description:
IC MPU 68000 25MHZ 114PGA
Product Attribute
RAM Controllers
Base Part Number
TS68020
USB
Co-Processors/DSP
SATA
Security Features
Speed
25MHz
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C (TC)
Supplier Device Package
114-CPGA (34.54x34.54)
Voltage - I/O
5.0V