PCX755BVZFU350LE
Power management8 TerminationsVoltage supervisor IC
Manufacturer No:
PCX755BVZFU350LE
Datasheet:
PCX755BVZFU350LE
Description:
IC MPU POWERPC 350MHZ 360BGA
Product Attribute
RAM Controllers
Base Part Number
PCX755
USB
Co-Processors/DSP
SATA
Security Features
Speed
350MHz
Operating Temperature
-40°C ~ 110°C (TJ)
Packaging
Tray
Supplier Device Package
360-PBGA (25x25)
Voltage - I/O
2.5V, 3.3V