PCX745BVZFU300LE
Power management8 TerminationsVoltage supervisor IC
Manufacturer No:
PCX745BVZFU300LE
Package:
255-BBGA Exposed Pad
Datasheet:
PCX745BVZFU300LE
Description:
IC MPU POWERPC 300MHZ 255BGA
Product Attribute
RAM Controllers
Base Part Number
PCX745
USB
Co-Processors/DSP
SATA
Security Features
Speed
300MHz
Operating Temperature
-40°C ~ 110°C (TJ)
Packaging
Tray
Supplier Device Package
255-PBGA (21x21)
Voltage - I/O
2.5V, 3.3V