PCX7457VGU933NC
Power management8 TerminationsVoltage supervisor IC
Manufacturer No:
PCX7457VGU933NC
Package:
360-BCBGA
Datasheet:
PCX7457VGU933NC
Description:
IC MPU POWERPC G4 933MHZ 360CBGA
Product Attribute
Speed
933MHz
Operating Temperature
-40°C ~ 110°C (TJ)
Packaging
Tray
Supplier Device Package
360-CBGA (25x25)
Voltage - I/O
1.8V, 2.5V