67230-012LF
Power management8 TerminationsVoltage supervisor IC
Manufacturer No:
67230-012LF
Datasheet:
67230-012LF
Description:
CONN RCPT 12POS 0.1 GOLD PCB R/A
Series
Pitch - Mating
0.100" (2.54mm)
Insulation Height
0.142" (3.60mm)
Number of Positions
12
Contact Length - Post
0.115" (2.92mm)
Category
67230-012LF Relevant information
6723
FIXED IND 1.8MH 2.5A 550 MOHM TH