20021323-00080T4LF
Power management8 TerminationsVoltage supervisor IC
Manufacturer No:
20021323-00080T4LF
Datasheet:
20021323-00080T4LF
Description:
CONN RCPT 80POS 0.05 GOLD SMD
Product Attribute
Pitch - Mating
0.050" (1.27mm)
Operating Temperature
-40°C ~ 105°C
Insulation Height
0.087" (2.20mm)
Contact Finish Thickness - Mating
10.0µin (0.25µm)
Number of Positions
80
Row Spacing - Mating
0.050" (1.27mm)
Category
20021323-00080T4LF Relevant information
2002
CONN BARRIER STRIP 2CIRC 0.438"