20021323-00034D8LF
Power management8 TerminationsVoltage supervisor IC
Manufacturer No:
20021323-00034D8LF
Datasheet:
20021323-00034D8LF
Description:
CONN RCPT 34POS 0.05 GOLD SMD
Insulation Height
0.087" (2.20mm)
Number of Positions
34
Row Spacing - Mating
0.050" (1.27mm)
Pitch - Mating
0.050" (1.27mm)
Operating Temperature
-40°C ~ 105°C
Features
Pick and Place
Category
20021323-00034D8LF Relevant information
2002
CONN BARRIER STRIP 2CIRC 0.438"