20021323-00030C8LF
Power management8 TerminationsVoltage supervisor IC
Manufacturer No:
20021323-00030C8LF
Datasheet:
20021323-00030C8LF
Description:
CONN RCPT 30POS 0.05 GOLD SMD
Product Attribute
Number of Positions
30
Row Spacing - Mating
0.050" (1.27mm)
Pitch - Mating
0.050" (1.27mm)
Operating Temperature
-40°C ~ 105°C
Features
Pick and Place
Packaging
Tape & Reel (TR)
Insulation Height
0.087" (2.20mm)
Category
20021323-00030C8LF Relevant information
2002
CONN BARRIER STRIP 2CIRC 0.438"