20021321-00082T4LF
Power management8 TerminationsVoltage supervisor IC
Manufacturer No:
20021321-00082T4LF
Datasheet:
20021321-00082T4LF
Description:
CONN RCPT 82POS 0.05 GOLD SMD
Contact Finish - Mating
Gold
Insulation Height
0.177" (4.50mm)
Contact Finish Thickness - Mating
10.0µin (0.25µm)
Number of Positions
82
Row Spacing - Mating
0.050" (1.27mm)
Series
Minitek127® 1.27mm
Pitch - Mating
0.050" (1.27mm)
Operating Temperature
-40°C ~ 105°C
Category
20021321-00082T4LF Relevant information
2002
CONN BARRIER STRIP 2CIRC 0.438"